Paracetamol tablet 500 mg a 30 st.

De werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.
Lees voor gebruik altijd eerst de bijsluiter in de verpakking.

Paracetamol  is te gebruiken bij:

- Griep
- Bijholteontsteking
- Neusverkoudheid
- Keelpijn
- Menstruatiepijn
- Migraine
- Koorts
- Spierpijn
- Pijn
- Artrose (versleten gewrichten)